Články se štítkem: Šestka

Dosáhněte svých cílů bezpečně a rychle s PRESTO Půjčkou od UniCredit Bank

Současné ceny plynu a elektřiny vedou mnoho Čechů k úvahám nad využitím úspornějších a ekologičtějších zdrojů energií. Investovat tak lze například do fotovoltaických panelů, topných obrazů, tepelného čerpadla či výměny oken. Ne všichni jsou pochopitelně připraveni na velký výdej z peněz, obzvlášť v době vysoké inflace.

finance / / 30. 09. 2022

číst dále

MetLife za 30 let působení na českém trhu vyplatila svým klientům přes 4,5 miliardy korun

Pojišťovna MetLife v tomto roce slaví 30 let od vstupu na český trh s životním pojištěním. Za tuto dobu svým klientům vyplatila více než 4,5 miliardy korun a stala se pro ně záchrannou sítí a oporou ve chvílích, kdy z nejrůznějších důvodů náhle potřebovali rychlou a účinnou pomoc. Nyní má MetLife více než 230 000 individuálních klientů, kteří se na ni spoléhají při jejich cestě životem. MetLife se v ČR též stará o 400 firem, které 40 000 svých zaměstnanců nabízí skupinového životního pojištění. Pojďte se společně s námi podívat na zajímavosti z cesty, kterou během třiceti let působení v Česku MetLife urazila.

finance / / 23. 09. 2022

číst dále

Amundi: Nabízíme investiční řešení na míru pro drobné klienty i korporace

Amundi Asset Management je přední světový investiční správce, který v současnosti spravuje přibližně 1 924 miliard Euro. Nabízíme investiční řešení díky celé řadě odborných znalostí v oblasti aktivní i pasivní správy, tradičních i reálných aktiv. Poskytujeme také poradenství a služby a také technologické nástroje. Našimi klienty jsou drobní klienti bankovních sítí a distributoři třetích stran, institucionální investoři, korporace a další investiční profesionálové.

finance / / 23. 09. 2022

číst dále

Jsme všestrannou finanční skupinou a silným obchodním partnerem

UNIQA v loňském roce dokončila svou fúzi se společnostmi AXA a díky tomu rozšířila své portfolio o produkty a služby v oblasti investic a penzí. Stala se tak všestrannější finanční skupinou a zároveň silnějším partnerem jak pro klienty, tak pro spolupracující společnosti.

finance / / 23. 09. 2022

číst dále

Investiční mix jako cesta ke stabilním výnosům

CODYA investiční společnost, a.s. nabízí klientům možnost investovat do fondů, které se zaměřují na různá odvětví. Klient má tak možnost vytvořit si diverzifikované portfolio na míru dle svých preferencí. A do jakých oblastí lze v CODYi investovat?

finance / / 23. 09. 2022

číst dále

Retail parky a FKI: Od vyšší inflace k vyššímu zhodnocení

Fond REALIA FUND SICAV a.s. je zaměřený výhradně na retail parky. Fond nekupuje velká nákupní centra, kancelářské budovy, skladové haly ani hotely. Fond kupuje pouze hotové a 100% obsazené retail parky, které ihned po vstupu do fondu generují výnos. Investor tedy nenese rizika spojená s developmentem (růst cen stavebních materiálů, časové prodlení apod.). Také průběh pandemie potvrdil odolnost tohoto obchodního modelu.

finance / / 09. 09. 2022

číst dále

Vladimír Svoboda: Vyšší podíl investic v private equity může snížit dopad inflace na majetek

Člen dozorčí rady a stratég ADAX Private Equity Fund SICAV a.s., který se zúčastní Colors of Finance v panelové diskuzi Zabiják peněz jménem inflace, nám poskytl svůj pohled na vysokou míru inflace a jak s ní co nejlépe bojovat. Probrali jsem také jednotlivá finanční aktiva a která z nich jsou z pohledu investora nejperspektivnější. Která to podle vás byla?

osobní rozvoj / / 09. 09. 2022

číst dále

Nakupujte a prodávejte kryptoměny na ANYCOIN.CZ

Anycoin je českou kryptoměnovou směnárnou působící na českém trhu od roku 2019. Umožňuje nákup a prodej kryptoměn za České koruny z pohodlí domova a v současné době je jednou z největších českých směnáren. Na Anycoin.cz můžete jednoduše obchodovat více než 130 různých kryptoměn, Bitcoin zakoupíte již od částky kolem 100 Kč.

finance / / 09. 09. 2022

číst dále

AVANT nabízí svým klientům pestré portfolio investičních fondů

AVANT investiční společnost, a. s. (AVANT IS) je česká investiční společnost, která se od svého založení specializuje na zakládání, správu a administraci fondů kvalifikovaných investorů (FKI) a nabízí investiční příležitosti určené výhradně kvalifikovaným investorům. Společnost spravuje 149 investičních fondů a podfondů, z nichž je 14 fondů kotováno na burze. Celkový objem aktiv ve fondech dosahuje 83,3 miliard Kč k 2Q 2022.

finance / / 02. 09. 2022

číst dále

Money Advocate: Pomáháme klientům odhalit nekalé praktiky pochybných firem

Money Advocate z.s. je nestátní nezisková organizace založená za účelem pomáhat finančním poradcům a ostatním finančním zprostředkovatelům či jejich klientům. Upozorňovat na nekalé praktiky pochybných firem zabývajících se správou majetku bez potřebné licence. Dále v rámci prevence Money Advocate z.s. chce vzdělávat poradce a širokou veřejnost, aby dokázali správně vyhodnotit rizika podvodných produktů.

finance / / 02. 09. 2022

číst dále

Konzervativní investice do nemovitostí jako správná odpověď na nejistotu a inflaci

Konzervativní investice do kvalitních nemovitostních aktiv po celé Evropě jsou v kurzu! Jen v letošním druhém čtvrtletí vložili klienti do fondů z rodiny INVESTIKA více než miliardu korun, což období mezi dubnem a červnem řadí mezi nejúspěšnější kvartály v historii investiční společnosti INVESTIKA. Celkový objem aktiv pod její správou tak dosáhl už přes 15 miliard korun.

finance / / 02. 09. 2022

číst dále

Vladimíra Hagenová: Správná rétorika může zvýšit úspěšnost prodeje

Zkušená lektorka rétoriky Vladimíra Hagenová učí a konzultuje rétoriku nejen pro firemní komunikaci. Na Colors Of Finance povede workshop Rétorická klouzačka. Jak může kultivovaný mluvený projev pomoci při vyjednávání, zvýšit úspěšnost prodeje a pozvednout sebevědomí? A co je naopak největším „zabijákem“ úspěšného obchodního jednání? Nejen o tom jsme si povídali v následujícím rozhovoru.

osobní rozvoj / rozhovory / / 30. 08. 2022

číst dále

Petr Krajcigr: Vyhrávám díky perfektním vztahům s klienty. V krizi je důležitý klid a selský rozum

Patří k nejúspěšnějším vázaným zástupcům a poradcům v Chytrém Honzovi. V Havlíčkově Brodě si vybudoval pozici jedničky a další metou je pro něj teď ovládnout rovnou celou Vysočinu. Jeho expertízou jsou investice, za 24 let působení obsloužil přes 5 000 klientů a pyšní se prestižním certifikátem EFA. Řeč je o Petru Krajcigrovi. Co by doporučil začínajícím i zkušeným investičním poradcům v nejistých dobách? A jak je na tom s technologiemi? To se dozvíte v tomto rozhovoru.

finance / rozhovory / / 25. 08. 2022

číst dále

RAYNET míří na Colors of Finance

RAYNET je české CRM, které by měl používat každý finanční a investiční poradce. Díky němu totiž získá perfektní přehled o svých klientech, nezapomene na schůzku, telefonát ani na žádný důležitý detail, který klient někdy zmínil. Se všemi funkcemi, které CRM nabízí, vás na konferenci Colors of Finance rádi seznámí přímo rejnoci – lidé z RAYNETu.

finance / / 25. 08. 2022

číst dále
peníze

ESG: tři písmena, která změní svět

Tlak na společenskou odpovědnost firem v oblasti znečišťování (nejen) ovzduší je veliký. To, že je planeta ohrožena klimatickými změnami, přiznávají autority po celém světě. Nejvíce skloňována je v tomto ohledu redukce uhlíkové stopy, která přispívá i celkovému snižování energetické náročnosti výroby úspornějšími nástroji.

finance / / 15. 09. 2021

číst dále

UNIQA NABÍRÁ NA SÍLE

K 1.9.2021 je fúze společností UNIQA a AXA završena.

finance / / 02. 09. 2021

číst dále
molekuly

Molekulární vodík je šancí pro zdraví, ale také investice

Kde hledat místo pro správnou investici? Při pátrání po tajemstvích zdravého života, krásy a dlouhověkosti narazíte na mnoho křivolakých cest a zákoutí. Ale co se takhle zastavit a trošku porozhlédnout po těch přímých a jednoduchých? Už jste zaregistrovali efekt molekulárního vodíku? Jeho perspektiva slibuje mohutný rozmach. O tom hovoří David Maršálek, ředitel a zakladatel, a Květoslav Chytil, finanční ředitel, z firmy H2 World Health & Beauty Company s.r.o., která se zabývá jeho globální distribucí i edukací o jeho přínosu.

finance / / 05. 05. 2021

číst dále
zápisky

Pojištění odpovědnosti za škodu jde nahoru

Jako poradci, distributoři pojištění, makléři, zástupci pojišťoven, zprostředkovatelé (význam a podstata naší práce je stále stejná) jsme povinni na základě zájmu zákazníka vysvětlit podstatu pojištění odpovědnosti za škody či způsobenou újmu a zprostředkovat odpovídající produkt společně s doporučením pro jeho správnou volbu. Význam tohoto druhu pojištění stále roste a má to své důvody.

finance / / 20. 04. 2021

číst dále
razitko

Holver přichází s horkou novinkou. Poradcům nyní potvrdí vinkulaci pojistného plnění na centrále.

Horkou novinkou, kterou holver připravil pro své poradce, je možnost potvrzení vinkulace pojistné smlouvy z pojištění majetku občanů, a to na centrále. Cílem je ušetřit čas zprostředkovatelům a sjednotit proces zpracování obchodu. Aktuálně holver potvrzuje vinkulaci u sedmi pojišťoven a další budou postupně do portfolia přibývat.

finance / / 15. 04. 2021

číst dále
solarní panel

Investice na dosah slunečních paprsků

Udržitelné a etické investování je vlastně jen dalším způsobem, jak podpořit životní prostředí a zároveň zhodnocovat své peníze. Uplynulý rok otestoval sílu a stabilitu nejen samotného finančního trhu, ale i jednotlivých investičních nástrojů – akcie, dluhopisy, komodity, FKI atd. V článku se do čtete více o investování do obnovitelných zdrojů skrze fondy kvalifikovaných investorů a o vývoji a budoucnosti obnovitelných zdrojů .

finance / / 12. 04. 2021

číst dále
banner

Petr Procházka: Životní pojištění můžete upravovat podle životní situace i v průběhu trvání smlouvy

Životní pojištění nám nemůže vrátit zdraví, ale může další život podstatně ulehčit. Pokud je nastaveno správně. A podle průzkumu, který si Kooperativa nechala zpracovat, tomu tak často bohužel není. Jak upozorňuje Petr Procházka, ředitel Úseku pojištění osob v Kooperativě, pojistná částka a pojištěná rizika by se měla odvíjet od životní situace klienta.

rozhovory / / 17. 02. 2021

číst dále
starší články