Nová NN startuje produktovou řadou NN Orange

Necelý rok od spojení pojišťoven NN a Aegon přichází na trh společná produktová nabídka NN Orange. Spuštění proběhlo on-line 16. 7. 2020, kdy uplynulo 51 let od startu úspěšné mise Apollo 11, která změnila vztah lidstva k využívání technologií. Stejně tak NN mění dosavadní standardy v pojišťovnictví a přechází do plně digitalizovaných služeb. Prvotním a stěžejním produktem je NN Orange Risk, rizikové pojištění s jedinečným zajištěním invalidity a dlouhodobé péče.

--- NN

„Spojili jsme to nejlepší z obou světů původní NN a Aegon a vznikla nová NN s unikátními produkty a plně digitalizovanými službami, díky kterým můžeme flexibilně reagovat na aktuální události i situace na trhu,“ říká ke startu generální ředitel NN Maurick Schelleckens.

První vlaštovkou z produktové řady je NN Orange risk – rizikové pojištění se špičkovými parametry a modelem servisních služeb. Velkou výhodou je variabilita u všech klíčových rizik, u nichž si každý zvolí, zda chce základní variantu ve vysokém standardu plnění, nebo vyšší s prémiovými bonusy. Poradci tak mají v rukou kalibrační nástroj, který umožní citlivě nastavit jednotlivé parametry pojištění a „ušít je přímo na tělo“ klientovi. „Přenesli jsme zodpovědnost z klienta na pojišťovnu. Nastavili jsme vlastní standardy pojištění, které jsou na českém trhu unikátní. Odstranili jsme zbytečné výluky, zjednodušili zdravotní oceňování a zdokonalili jej zároveň, neřešíme preexisting. Obrovský důraz stále klademe na životní rizika, zejména invaliditu a závažná onemocnění. S tím souvisí garance slíbených podmínek a jejich zachování po celou dobu trvání pojištění,“ vysvětluje novinky šéf produktového týmu Michal Korejs.

 

Nová NN se profiluje jako pojišťovna se silným underwritingem a schopností pojistit i nestandardní případy. Pojištění se otevírá i pro dosud obtížně pojistitelný segment 50+.

 

„Zásadní riziko spojené se stářím je ztráta soběstačnosti a potřeba dlouhodobé péče. V novém produktu umožňujeme sjednat pojistnou ochranu pro tyto případy až do 80 let,“ dodává Korejs.

 

Klíčové jsou i související servisní služby pro zefektivnění práce tak, aby poradci mohli věnovat svůj čas především klientovi, sobě a rodině, nikoliv nadbytečné administrativě. Zůstávají zachovány služby jako bezkontaktní sjednání smlouvy – 2D podpis, sjednání zaplacením a SMS autorizace. Novinkou je například předocenění do 24 hodin včetně víkendu, hypoteční kalkulačka, rizikový plán apod.

 

Veškeré dokumenty k NN Orange Risk najdete přímo v obchodní aplikaci stela20.nn.cz a doplňující informace včetně video návodů na portálu wiki.nn.cz. Pro jakékoliv další informace kontaktujte svého KAMa nebo pošlete e-mail na obchod@nn.cz.

Štítky

Pojištění digitalizace

Přečtěte si také

Petr Bartoň: Reality jsou sázkou na jistotu i v době vysoké inflace

finance / rozhovory / / 30. 08. 2022

Petr Krajcigr: Vyhrávám díky perfektním vztahům s klienty. V krizi je důležitý klid a selský rozum

finance / rozhovory / / 25. 08. 2022